Jazyková škola

Jazykové kurzy v Chebu

Na vzdělání se díváme globálně

Jazyková škola PKMC je zaměřena na budování mostů mezi evropskými národy na základě posilování jazykových kompetencí a poznání interkulturní komunikace. Pravidelně aktualizujeme nabídku svých vzdělávacích aktivit zaměřených na zvyšování jazykových kompetencí. Naší cílovou skupinou jsou zájemci o studium francouzského, anglického a německého jazyka.

Jazykové kurzy otevírají obzory

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací kurzy, jejichž absolventi získají komunikační dovednosti a rovněž schopnost orientovat se v pracovních nabídkách na Jednotném trhu Evropské unie. Naše aktuální nabídky vzdělávacích služeb jsou šité na míru zákazníka, neboť se opírají o průběžné analýzy vzdělávacích potřeb našich cílových skupin. Naše výuka trvá 60 minut, avšak Vy zaplatíte nejvýše pouze tržní cenu za standardní jazykovou výuku v rozsahu 45 minut. Počet hodin výuky týdně není pevně stanoven, odvíjí se pouze od přání klienta a časových možností lektora. Během výuky Vám zajistíme přátelské prostředí a nabídneme černou kávu nebo čaj. Toto občerstvení je zahrnuto v ceně kurzu. Získáte zdarma studijní materiály.

Uchazečům o práci v Německu bude navíc nabídnuto zpracování strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.

Ceny jazykových kurzů v Chebu

Základní cena

Individuální výuka: 200 Kč / hodina
Skupina 2 – 3 studentů: 150 Kč / 1 student / hodina
Skupina 4 – 5 studentů: 100 Kč / 1 student / hodina

Slevy a finanční bonusy

1. Při jednorázové platbě za šest měsíců předem máte nárok na slevu 5%.
2. Pokud přivedete dalšího zájemce, který si zaplatí šest měsíců předem, získáte slevu dalších 10%.

Důvody proč se rozhodnout pro nás

1. Možnost úhrady ve splátkách.
2. Stipendia pro vynikající studenty.
3. Výuka v centru města.